Skip to main content

Sacensībās dalību pieteikušas 12 komandas no 5 valstīm, kas sacentīsies 4 kategorijās  – Elites (jeb Senior), Junioru, Jaukta vecuma un jaunākā vecuma. Kopējais sportistu skaits sacensībās ir 226.

Latvija Riga Amber cup 2022 sacensībās pārstāvēta ar 3 sinhronās slidošanas komandām  – “Amber” elites kategorijā, “Amber Junior” junioru kategorijā un “Amberlight” jaunākā vecuma kategorijā. Sacensības tiesās augsta līmeņa starptautiski tiesneši no Somijas, Vācijas, Zviedrijas, Ungārijas, Turcijas, Francijas un Šveices.

Sacensībās Elites kategorijā piedalīsies arī komanda “Helsinki Rockettes” no Somijas, kas ir trīskārtējie pasaules čempioni šajā sporta veidā. Mums ir liels gods uzņemt tāda līmeņa sinhronās slidošanas komandu Rīgā notiekošās sacensībās. Tā ir iespēja arī skatītājiem klātienē vērot aizraujošas sinhronās slidošanas sacensību programmas.

Sacensību laikā paredzēta tiešraide, saite uz tiešraidi un online rezultātiem šeit: http://ambercup.eu/

Sacensības norisināsies piektdien 12:30 – 13:35 Junioru un Elites kategorijas komandu īsā programma un sestdien: 13:30 – 16:15 izvēles programma jaunākā vecuma, jaukta vecuma, Junioru un Elites kategorijām. Sacensību grafiks. Detalizēts sacensību grafiks.

Ieeja sacensībās bez maksas.
Sacensības norisinās ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

X