«

»

Sep 26

Deniss Vasiļjevs uzsāk daiļslidošanas sezonu ar uzvaru Nebelhorn Trophy 2020

Deniss Vasiļjevs vakar un šodien veiksmīgi startēja šīs sezonas pirmajās daiļslidošanas sacensībās, kas norisinās Vācijas pilsētā Obersdorfā no 24.-26. septembrim. Deniss sacensībās piedalījās ar divām jaunām programmām un lieliski prezentēja savu sniegumu.

Pēc pirmās dienas īsās programmas slidojuma, Deniss Vasiļjevs ar 73.25 punktiem ieņēm 5. vietu. Savukārt brīvslidojumā  Denisam lieliski izdevās veikt arī četrkāršo Salhova lēcienu un demosntrēt brīnišķīgu horeogrāfiju. Programmu slidojuma augstais izpildījums Denisam Vasiļjevam ļāva uzrādīt augstu rezultātu un iegūt 1. vietu gan izvēles programmā, gan arī sacensību kopvērtējumā, kļūstot par sacensību Nebelhorn Trophy 2020 uzvarētāju ar kopējo iegūto punktu skaitu 233.08, kas ir arī visu laiku augstākais punktu skaits brīvslidojumā, ko Deniss sasniedzis.

Sacensībās piedalījās 17 sportisti no 11 valstīm. Vīriešu konkurencē sacensībās piedalījās tādi augstas klases sportisti, kā Matteo Rizzo un Gabriele Frangipani no Itālijas, Pauls Fentz un Kai Jagoda no Vācijas, kā arī Nikolajs Majorovs no Zviedrijas un brāļi Mihails un Aleksandrs Selevko no kaimiņvalsts Igaunijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jūs varat izmantot šādus HTML atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>