«

»

Aug 27

Pievienojies iniciatīvai “ES ATBALSTU SPORTU!”

Latvijas sports šobrīd ir ļoti sarežģītā situācijā. Tāpēc aicinām jūs pievienoties un atbalstīt daudzu Latvijas sportistu un sporta organizāciju iniciatīvu “Es atbalstu sportu!”. 

Uzzini vairāk, lūkojoties pielikumā, un paraksti atbalsta vēstuli, sekojot šai saitei vai aizpildot aptaujas anketu (zemāk) līdz 27.augustam:

Latvijas sporta organizācijas un sportisti aicina uz

iniciatīvas “Es atbalstu sportu!” atklāšanas pasākumu

otrdien, 28. augustā, plkst. 12:00 Esplanādē (pretī viesnīcai “Radisson Blu Rīdzene”).
Par iniciatīvu:
Dramatiskais finansējuma samazinājums līdz pat 75% raisa bažas ne vien par vairāku sporta organizāciju spēju izdzīvot un audzināt jauno sportistu paaudzi, bet arī cīnīties par medaļām pasaules čempionātos un olimpiādēs.  Tas vēlreiz atgādina, ka sporta nozarei šobrīd trūkst laba un profesionāla “saimnieka”, kam “deg sirds” par Latvijas sportistiem un sporta nākotni.
Tāpēc, apvienojoties sešām sporta organizācijām – Latvijas Komandu sporta spēļu asociācijai,  Latvijas Sporta federāciju padomei, Latvijas Basketbola savienībai, Latvijas Futbola federācijai, Latvijas Hokeja federācijai un Latvijas Olimpiskajai komitejai – esam uzsākuši sabiedrisku iniciatīvu “Es atbalstu sportu!” un atklātā vēstulē (skat. pielikumu) valdības un politisko partiju pārstāvjus aicinām risināt steidzamos jautājumus – nepietiekamo finansējumu un neefektīvu sporta pārvaldi.
Vēstuli ir parakstījuši 10 Latvijas izcili sportisti  – Uļjana Semjonova, Jānis Ķipurs, Gunta Baško, Dainis Dukurs, Ineta Radēviča, Igors Vihrovs, Rebeka Koha, Edgars Masaļskis, Pauls Jonass, Kristers Serģis, un to jau atbalstījuši Juris Šics, Andris Šics, Matīss Karro, Oļegs Sorokins, Jēkabs Rēdlihs, Zintis Ekmanis, Ulla Zirne, Andis Blinds, Kaspars Gorkšs, Ronalds Arājs.
Esi par Latvijas sporta nākotni, lai sports Latvijā būtu viena no nacionālajām prioritātēm, tāpēc pievienojies mums un paraksti sporta organizāciju un sportistu atklāto vēstuli valdības un politisko partiju pārstāvjiem. 
Mēs atbalstām sportu? Vai Tu arī? 
Iniciatīvas “Es atbalstu sportu!” organizatori -
Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija
Latvijas Sporta federāciju padome
Latvijas Basketbola savienība
Latvijas Futbola federācija
Latvijas Hokeja federācija

Latvijas Olimpiskā komiteja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jūs varat izmantot šādus HTML atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>