«

»

Aug 10

Informācija par kontrolstartiem daiļslidošanā

Informējam, ka 08.08.2018 notika Latvijas Slidošanas Asociācijas oficiālie kontrolstarti daiļslidošanā, ar mērķi noteikt dalībnieku sastāvu dalībai ISU Junior Grand Prix sacensību posmos Kauņā, Ostravā un Erevānā. Atlases slidojumos piedalījās 5 Latvijas daiļslidotājas Junior Ladies kategorijā un 2 Latvijas daiļslidotāji Junior Men kategorijā. Kontrolstartu dalībnieki izpildīja izvēlēs programmu, kā arī atsevišķus daiļslidošanas elementus pēc iepriekš noteiktiem kritērijiem.
Pēc tiesnešu vērtējuma un Latvijas Slidošanas Asociācijas valdes sēdē pieņemtā lēmuma Latviju ISU Junior Grand Prix sacensību posmos pārstāvēs:
ISU JGP Kaunas/LTU (05.-08.09.2018) Arina SOMOVA un Kims Georgs PAVLOVS
ISU JGP Ostrava/CZE (26.-29.09.2018) Anete LĀCE
ISU JGP Yerevan/ARM  (10.-13.10.2018) sportiste pēc rezultāta, kas iekļūst 10 labāko sportistu sastāvā iepriekšējā JGP posmā vai Elizabete JUBKĀNE un Kims Georgs PAVLOVS.
Saskaņā ar Latvijas Slidošanas Asociācijas 27.03.2018. valdes sēdes lēmumu, gatavojoties 2018/2019. gada sezonai, kontrolstartos savu sniegumu atrādīja arī Angelīna Kučvaļska. Latvijas Slidošanas Asociācijas valdes sēdē tika nolemts atbalstīt Angelīnu Kučvaļsku sagatavošanās procesā jaunajai sezonai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jūs varat izmantot šādus HTML atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>