Mar 01

Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) paziņojums

Starptautiskā Slidošanas savienība (ISU) 2022. gada 1. martā nākusi klājā ar paziņojumu, kas aizliedz Krievijas Federācijas un Baltkrievijas sportistu un komandu oficiālo pārstāvju dalību ISU sacensībās, lasīt pilnu tekstu ENG

ISU Padome atkārtoti pauž solidaritāti visiem, kurus ir skāris Ukrainas konflikts, un mūsu domas ir ar ukraiņu tautu un valsti. ISU padome kopā ar pārējiem ISU dalībvalstīm vēlreiz apliecina pilnīgu solidaritāti Ukrainas Ātrslidošanas federācijai un Ukrainas  Daiļslidošanas federācijai. ISU padome izvērtēs iespējas sniegt ātru humāno palīdzību
Ukrainas ISU deputāti un aicina to darīt arī visām ISU dalībvalstīm.

Feb 28

Latvijas Slidošanas asociācijas paziņojums

Latvijas Slidošanas asociācija (LSA) ir nosūtījusi atbalsta vēstuli Ukrainas Ātrslidošanas federācijai un Ukrainas Daiļslidošanas federācijai ar paužot atbalstu un solidaritāti šajā grūtajā situācijā un paužot ziņu, ka ir PRET karu Ukrainā. LSA ir izteikusi apņēmību sniegt palīdzību Ukrainas sportistiem, treneriem un saistītajām personām, palīdzot ar izmitināšanas, treniņu un darba iespējām Latvijā.

Jan 21

2021.gada slidošanas sacensību kalendārs

Slidošanas sacensību kalendārs

Oct 13

Jauni Covid-19 ierobežojumi sporta jomā spēkā no 2020. gada 17.oktobra

2020. gada 13. oktobrī Lavijas valdība ir pieņēmusi grozījumus noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid – 19 infeksijas izplatības ierobežošanai, kas paredz, ka no 2020. gada 17.oktobra līdz 6. novembrim ir aizliegts organizēt sporta pasākumus. Aizliegums neattiecas uz statptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.

no 2020. gada 17.oktobra līdz 2020. gada 6.novembrim

Interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmu apguve notiek attālināti, izņemot sporta un izglītības iestādes, kurās vienlaikus ar vispārējās pamatizglītības vai vispārējās vidējās izglītības programmu īsteno arī profesionālās ievirzes izglītības programmu. Aktivitātes īsteno attālināti vai klātienē tikai individuāli, kā arī nerīko aktivitātes un publiskus un privātus pasākumus (tai skaitā nedodas uz citu pašvaldību administratīvajām teritorijām).

Sporta treniņi (nodarbības) tiek organizēti ārtelpās, individuāli vai attālināti. Organizējot grupu sporta treniņus (nodarbības) ārtelpās, neizmanto ģērbtuves. Minētais ierobežojums nav attiecināms uz Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta treniņiem pieaugušajiem.”

Aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nav attiecināms uz starptautiskajiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.”

Ar grozījumiem detalizētāk var iepazīties šeit: “Grozījumi Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”"

Sep 26

Deniss Vasiļjevs uzsāk daiļslidošanas sezonu ar uzvaru Nebelhorn Trophy 2020

Deniss Vasiļjevs vakar un šodien veiksmīgi startēja šīs sezonas pirmajās daiļslidošanas sacensībās, kas norisinās Vācijas pilsētā Obersdorfā no 24.-26. septembrim. Deniss sacensībās piedalījās ar divām jaunām programmām un lieliski prezentēja savu sniegumu.

Pēc pirmās dienas īsās programmas slidojuma, Deniss Vasiļjevs ar 73.25 punktiem ieņēm 5. vietu. Savukārt brīvslidojumā  Denisam lieliski izdevās veikt arī četrkāršo Salhova lēcienu un demosntrēt brīnišķīgu horeogrāfiju. Programmu slidojuma augstais izpildījums Denisam Vasiļjevam ļāva uzrādīt augstu rezultātu un iegūt 1. vietu gan izvēles programmā, gan arī sacensību kopvērtējumā, kļūstot par sacensību Nebelhorn Trophy 2020 uzvarētāju ar kopējo iegūto punktu skaitu 233.08, kas ir arī visu laiku augstākais punktu skaits brīvslidojumā, ko Deniss sasniedzis.

Sacensībās piedalījās 17 sportisti no 11 valstīm. Vīriešu konkurencē sacensībās piedalījās tādi augstas klases sportisti, kā Matteo Rizzo un Gabriele Frangipani no Itālijas, Pauls Fentz un Kai Jagoda no Vācijas, kā arī Nikolajs Majorovs no Zviedrijas un brāļi Mihails un Aleksandrs Selevko no kaimiņvalsts Igaunijas.

Jul 27

Daiļslidošanas treneru tālākizglītības seminārs sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi

 Latvijas Slidošanas asociācija sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi projekta “Tālākizglītības programmu īstenošana sporta speciālistiem” ietvaros organizē un aicina pieteikties bezmaksas semināram:

“DAIĻSLIDOŠANAS TRENERU UN TIESNEŠU DARBĪBAS ĪPATNĪBAS NACIONĀLĀ UN STRAPTAUTISKA MĒROGA SACENSĪBĀS AR PRAKTISKO DARBSEMINĀRU” (16.st.)

Norises laiks: 10.-11.08.2020

Norises vieta: Volvo Sporta centrs, Jūrmalas gatve 78D, Rīga

Semināra lektori: profesore Agita Ābele, treneris Vladimirs Dvoiņikovs (Slovākija)

Semināra programma: Psiholoģiskās sagatavotības īpatnības daiļslidošanā, tiesnešu darbības specifika jaunāko vecuma grupu daiļslidotājiem, praktiskie darbsemināri uz ledus un diskusijas.

Pieteikumus, lūdzam, sūtīt uz e-pastu: skatinglatvia@gmail.com līdz 05.08.2020.

Jul 21

Atcelts: ISU Junioru Grand Prix daiļslidošanā Rīgas kauss 2020

Informējam, ka sakarā ar Covid -19 pandēmijas izplatību pasaulē, ISU Junioru Grand Prix sacensību sērija tiek atcelta. Rūpējoties par sportistu un pārējo sacensību dalībnieku drošību un ņemot vērā būtiskus ceļošanas ierobežojumus, diemžēl sacensību sēriju nav iespējams realizēt.

Jun 16

ISU Junioru Grand Prix daiļslidošanā Rīgas kauss 2020

Ar Starptautiskās Slidošanas apvienības (ISU) 16.06.2020 padomes lēmumu Latvijas Slidošanas asociācija ir saņēmusi atļauju organizēt ISU Junioru Grand Prix daiļslidošanas sacensību sērijas 6.posmu. Sacensību sērijā ietilpsts 6 pamatposmi un sacesnību finālposms. ISU Junioru Grand Prix Rīgas kauss 2020 sacensības daiļslidošanā plānots aizvadīt 2020. gada 14.-17. oktobrī Rīgā, Volvo Ledus hallē. Sporta pasākumā ir iekļautas visas disciplīnas – junioru sieviešu un vīriešu vienslidojumi, pāru slidojumi un dejas uz ledus.

Sacensības varēs tikt aizvadītas saskaņā ar epidemioloģiskās situācijas noteikumiem Latvijā, kā arī vispārējiem Covid-19 drošības nosacījumiem un ierobežojumiem visā pasaulē attiecībā uz pieteikto valstu dalībnieku drošu dalību sacensībās.

May 26

Latvijas Slidošanas asociācijas Biedru sapulce 26.05.2020, plkst. 11:00, Bellevue Park Hotel Riga

2020. gada Biedru sapulces protokola Izraksts

May 26

Latvijas Slidošanas asociācijas Biedru sapulce 2020. gada 26. maijā, plkst.11:00 Bellevue Park Hotel Riga

2020. gada 26. maija LSA Biedru sapulces protokola Izraksts

Senāki raksti «